07 09 2013

Prenses ve Köle izle

MüzikTime olarak hepinizin de bildiğinin doğrusu olduğu gibi 7 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Bu 7 yılı birlikte dolu dolu geçirdik ve verdiğimiz bilgiler ile faydalı paylaşımlarda bulunduğumuzdan eminiz. Şimdi sizlere bir film olan Prenses ve Köle izle den bahsetmek isteriz.

Bu filmi sizler için Türkiye'nin en kral film sitesinden bulduk ve linkini de paylaşıma sunduk. Bu sitede bildiğiniz gibi elit bir alt yapı oluşturulmuş ve herkese açık paylaşımların dışında gizli paylaşımlar da yapılmaktadır. Bu filme yalnızca sizlere verceğimiz bağlantıdan erişebilirsiniz. Siz de prenses ve köle türkçe dublaj izle olarak erişim sağlayabileceksiniz.

Film Rus tarihinden bahsetmenin yanında müthiş bir tarihi ve savaş filmidir. Burada rusyada geçen bazı olaylara ışık tutulup gerçekleri günyüzüne hikayeleştirerek çıkarma yoluna gidilmiş ve başarı elde edilmiştir. Wfilmizle.com film izle sitesinin bir kaç filminden daha bahsetmek istiyorum. Örneğin en son çıkan filmlerden biri olan Amiral Filmi izle son yıllarda hepimizin ne zaman nete düşecek dediği filmler arasındadır. Sonunda wfilmizle.com sizler için bunu da sitesine eklemiş durumdadır. 

 

Aynı zamanda yine Gerilim ve dramı bir arada svenler için bir tane de 2010 yapımı film olan Karanlı adalet izle filminiz de paylaşmış olalım. Böylece bu günlük bloglama görevimi sonlandırdığımızı düşünerek mutlu bir durumda ayrılıyorum. Kavgasız patırtısız ve sakin bir hayatın sizleri beklediğini bilmek isterim. Önce siz saygı duyun sonra bekleyin, o da sizi duyacaktır.

0
0
0
Yorum Yaz