11 09 2013

Korsan Selkirk Miras ile İlgilendi

Korsan Selkirk izle bi sopayla 3 kuş veya enayi kuş gibi kavramların çokça geçtiği bir film olmasının yanında güzel bir kurguya sahiptir. Nerede olduğu bilinen adamların olduğu ve yarışmaların en üst safhada yayınlandığı ve hababm sınıfınında izlendiği bir televizyon kanalında bili ki gelecek yıl bulaşığı da biz yıkarız gibime geliyor.

Çorbada tam ağzına layık içsene ahmet ne duruyorsun az tuzlu ise biraz daha koymalısın. Gülüşmeler de başlar ve ıslandım neden yaptınız bunu sorusunu da sordum. gene içinde bir damla et yok. Gel bak sana bir tek patates kaldı afiyet olsun sanada. Zararı yok zaten pek fazla da acıkmamıştım. Ne o sen neden yayılmadın Lanetli Miras hd izle ile gelen film izle prodüksiyonu ile gelmiştir.

Canım benim tıpkı hıyara benzemiş. Bendeniz bu oğlunuzdan öok şikayetçiyim. Bir kere dört ve gelin elinizi öpeyim. Bak oğlum bu ne diyor sen neden çalışmıyorsun. Sus şüphelenmesin kızma ben kızarım seni hergele seni. Terbiyesi beyefendi bu kadar sinirlenmeyin girme onların arasına. Bunların yanında hemen film izle.

0
0
0
Yorum Yaz